خانه محصولاتسری شبکه های فیبر نوری

40G QSFP فیبر نوری سری شبکه 40G فرستنده نوری فیبر

40G QSFP فیبر نوری سری شبکه 40G فرستنده نوری فیبر

40G QSFP Fiber Optical Network Series 40G Fiber Optical Transceiver

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: Global Tech
گواهی: ISO9001
شماره مدل: GT-QMQS-85، GT-QSQL-31، GT-QSQE-31

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 قطعه
قیمت: To be negotiated
جزئیات بسته بندی: کارتن صادرات
زمان تحویل: 1 هفته پس از پرداخت روشن است
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، D/A، D/P, T/T، MoneyGram
قابلیت ارائه: 1000 جفت در هر ماه
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
بندر نوری: 1 فاصله انتقال: 300 متر و 40 کیلومتر
فیبر: فیبر تک، فیبر دو بسته بندی: QSFP، QSFP28

بررسی اجمالی محصولات

ماژول ارتباطی نوری 40G QSFP + که توسط گوانگدونگ Global Telecommunications Technology Co. Ltd. ساخته شده است ، بطور خاص برای برنامه های 40G اترنت و 40G OTN طراحی شده است. ماژول با استاندارد QSFP + MSA مطابقت دارد و آگهی استاندارد IEEE 802.3ba از حداکثر سرعت 44.6 گیگابایت در ثانیه با قابلیت تشخیص دیجیتالی پشتیبانی می کند. این محصول شامل دو ماژول است: ماژول تک حالته و ماژول چند حالته. انتهای انتقال ماژول چند حالته ، آرایه لیزر 4X10Gb / s 850nm VCSEL را تصویب می کند ، در انتهای گیرنده از آرایه ردیاب نوری 4xPIN استفاده می شود ، و در هنگام استفاده از فیبر چند حالته OM3 300 متر و فاصله انتقال 400 فیبر مولتی مد OM4 است. استفاده شده؛ ماژول تک حالته مجهز به دستگاه های MUX / DEMUX است و از فناوری چند برابر کننده تقسیم طول موج برای چند برابر کردن کانال CWDM 4x10Gb / s بر روی فیبر نوری تک ، با طولانی ترین فاصله انتقال تا 40 کیلومتر استفاده می کند. این گیاه در محیط هایی مانند مراکز بزرگ داده ، شبکه های دانشگاه ، شبکه های مترو و غیره بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

امکانات

  • بسته بندی داغ QSFP + را با رابط LC بخرید
  • رابط تک حالته ، MPO / MTP برای چند حالته
  • لیزر 4 x 10Gb / s به تصویب رسیده است
  • نرخ کلی 44 گیگابایت در ثانیه 44 را پشتیبانی کنید. 6 گیگابایت بر ثانیه
  • از برنامه های شبکه مانند 40G اترنت و OTU3 پشتیبانی کنید
  • فیبر نوری تک حالته از فاصله انتقال تا 40 کیلومتر پشتیبانی می کند
  • ساخته شده در DDM (عملکرد نظارت دیجیتال تشخیصی)
  • دمای کار: 0 ° C ~ + 70 ° C
  • مطابق با استانداردهای RoHS

پارامترهای فنی

مدل GT-QMQS-85 GT-QSQL-31 GT-QSQE-31
طول موج عملیاتی (نانومتر) 850 1271،1291
1311،1331
1271،1291
1311،1331
نرخ بهره (Gb / s) 4x10.5 4x11.2 4x11.2
دامنه توان نوری انتقال کانال کانال ورودی (dBm) -7.5 ~ 0 -2.3 ~ 2.3 -2.7 ~ + 4.5
دامنه توان نوری دریافت تک کانال (dBm) -9.9 ~ + 2.4 -13.7 ~ + 2.3 -21.2 4 -4.5
دامنه قدرت کل انتقال (dBm) خالی ≤ + 8.3 ≤ + 10.5
محدوده توان دریافتی کل (dBm) خالی -7.7 ~ 8.3 -15.2 ~ + 1.5
فاصله انتقال (کیلومتر) 0.3 (OM3)
0.4 (OM4)
10 (SMF) 40 (SMF)
نسبت انقراض (dB) 3 4.5 5.5
محدوده دمای کار (° C) 0 ~ + 70 0 ~ + 70 0 ~ + 70

اطلاعات تماس
Guangdong Global Telecommunication Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: sales

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)