خانه محصولاتسری شبکه های فیبر نوری

شبکه نوری فیبر نوری 100M / 1000M / 10G فیبر نوری SFP / SFP + / XFP

شبکه نوری فیبر نوری 100M / 1000M / 10G فیبر نوری SFP / SFP + / XFP

100M / 1000M / 10G Fiber Optical Transceiver SFP / SFP+ / XFP Fiber Optical Network

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: Global Tech
گواهی: ISO9001
شماره مدل: GT-OFP

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 100 قطعه
قیمت: To be negotiated
جزئیات بسته بندی: کارتن صادرات
زمان تحویل: 1 هفته پس از پرداخت روشن است
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، D/A، D/P, T/T، MoneyGram
قابلیت ارائه: 1000 جفت در هر ماه
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
پورت نوری: 1 فاصله انتقال: 2 کیلومتر-80 کیلومتر
فیبر: فیبر تک ، فیبر دوتایی بسته بندی: SFP، SFP +، XFP، BIDI، QSFP

فرستنده نوری فیبر نوری SFP / SFP + / XFP سری 100M / 1000M / 10G

بررسی اجمالی محصولات

فرستنده نوری فیبر نوری 155M / 1.25G / 10G SFP / SFP + / XFP یک ماژول با کارایی بالا و مقرون به صرفه برای برنامه های ارتباطی داده نوری سریال است که برای نرخ سیگنال 155M تا 9.95 Gb / s مشخص شده است. کاملاً با XFP MSA Rev 4.5 سازگار است. برای فیبرهای تک حالته و فیبر Multimode طراحی شده و در طول موج اسمی 850/1310/1550 نانومتر ، XFP SR ، SFP LR ، XFP ER ، XFP ZR و XFP EZR عمل می کنند. بخش فرستنده 850 نانومتر یک لیزر انتشار سطح حفره عمودی (VCSEL) به تصویب رساند و یا لیزر بازخورد توزیع شده مستقیم (بدون فشار) 1310 نانومتر به طور مستقیم مدوله شده (DFB) یا EML 1550nm جمع آوری کرد. در قسمت گیرنده از نور سنج PIN برای جریان کم تاری و واکنش پذیری عالی یا گیرنده حساسیت بالا APD استفاده می شود.

امکانات

• 10G XFP از نرخ بیت 9.95 گیگابایت بر ثانیه تا 11.3 گیگابایت در ثانیه پشتیبانی می کند
• IEC 60825-1 کلاس 1 / CDRH کلاس 1 ایمنی چشم لیزر.
• ردپای XFP با قابلیت اتصال داغ
• حداکثر طول پیوند 120 کیلومتر
• فرستنده EML با ثبات دما
• حالت حلقه برگشت XFI
• اتصال LC دوبلکس
• اتلاف برق کم
• عملکرد یکپارچگی حرارتی و EMI برتر برای پشتیبانی از تراکم درگاه بالا
• رابط اتصال دهنده نوری LC Duplex مطابق با ANSI TIA / EIA604-10 (FOCIS 10)
• توابع تشخیصی دیجیتال داخلی ، DDMI
دامنه دما -5 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد یا دامنه دمای indutrial در صورت درخواست

پارامترهای فنی

• اترنت گیگابیت
• کانال فیبر
• به رابط Switch تغییر دهید
• برنامه های صفحه نمایش روشن را تغییر دهید
• رابط / رابط سرور
• سایر سیستم های انتقال نوری

لیست فرم اصلی محصول

نه نام محصول فیبر تک و دوتایی واحد پارامتر کلیدی
1 ماژول نوری 100M SFP فیبر تک قطعه نرخ 155M با DDM ، 20 کیلومتر
2 ماژول نوری 100M SFP فیبر تک قطعه نرخ 155M با DDM ، 40 کیلومتر
3 ماژول نوری 100M SFP فیبر تک قطعه نرخ 155M با DDM ، 60 کیلومتر
4 ماژول نوری 100M SFP فیبر تک قطعه نرخ 155M با DDM ، 80 کیلومتر
5 ماژول نوری 100M SFP فیبر دوتایی قطعه نرخ 155M با DDM ، 20 کیلومتر
6 ماژول نوری 100M SFP فیبر دوتایی قطعه نرخ 155M با DDM ، 40 کیلومتر
7 ماژول نوری 100M SFP فیبر دوتایی قطعه نرخ 155M با DDM ، 60 کیلومتر
8 ماژول نوری 100M SFP فیبر دوتایی قطعه نرخ 155M با DDM ، 80 کیلومتر
9 ماژول برق 1000M SFP ماژول برق RJ45 قطعه ماژول پورت برقی ، رابط RJ45 ، سازگار با خدمات 100Mb
10 ماژول نوری 1000M SFP فیبر تک قطعه نرخ 1.25G را با DDM ، 20km ، پشتیبانی CWDM و DWDM ارزیابی کنید
11 ماژول نوری 1000M SFP فیبر تک قطعه نرخ 1.25G را با DDM ، 40km ، CWDM پشتیبانی و DWDM ارزیابی کنید
12 ماژول نوری 1000M SFP فیبر تک قطعه نرخ 1.25G را با DDM ، 60km ، CWDM پشتیبانی و DWDM ارزیابی کنید
13 ماژول نوری 1000M SFP فیبر تک قطعه نرخ 1.25G را با DDM ، 80km ، CWDM پشتیبانی و DWDM ارزیابی کنید
14 ماژول نوری 1000M SFP فیبر دوتایی قطعه نرخ 1.25G را با DDM ، 20km ، پشتیبانی CWDM و DWDM ارزیابی کنید
15 ماژول نوری 1000M SFP فیبر دوتایی قطعه نرخ 1.25G را با DDM ، 40km ، CWDM پشتیبانی و DWDM ارزیابی کنید
16 ماژول نوری 1000M SFP فیبر دوتایی قطعه نرخ 1.25G را با DDM ، 60km ، CWDM پشتیبانی و DWDM ارزیابی کنید
17 ماژول نوری 1000M SFP فیبر دوتایی قطعه نرخ 1.25G را با DDM ، 80km ، CWDM پشتیبانی و DWDM ارزیابی کنید
18 ماژول نوری 1000M SFP فیبر تک قطعه 10G را با DDM ، 10 کیلومتر ، پشتیبانی CWDM و DWDM ارزیابی کنید
19 ماژول نوری 1000M SFP فیبر تک قطعه 10G را با DDM ، 20km ، پشتیبانی CWDM و DWDM ارزیابی کنید
20 ماژول نوری 10G SFP + فیبر تک قطعه 10G را با DDM ، 40km ، CWDM پشتیبانی و DWDM ارزیابی کنید
21 ماژول نوری 10G SFP + فیبر تک قطعه 10G را با DDM ، 60km ، CWDM پشتیبانی و DWDM ارزیابی کنید
22 ماژول نوری 10G SFP + فیبر دوتایی قطعه 10G را با DDM ، 10 کیلومتر ، پشتیبانی CWDM و DWDM ارزیابی کنید
23 ماژول نوری 10G SFP + فیبر دوتایی قطعه 10G را با DDM ، 20km ، پشتیبانی CWDM و DWDM ارزیابی کنید
24 ماژول نوری 10G SFP + فیبر دوتایی قطعه 10G را با DDM ، 40km ، CWDM پشتیبانی و DWDM ارزیابی کنید
25 ماژول نوری 10G SFP + فیبر دوتایی قطعه 10G را با DDM ، 60km ، CWDM پشتیبانی و DWDM ارزیابی کنید
26 ماژول نوری 10G SFP + فیبر دوتایی قطعه 10G را با DDM ، 80km ، CWDM پشتیبانی و DWDM ارزیابی کنید

اطلاعات تماس
Guangdong Global Telecommunication Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: sales

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)